Leke Giderme

Leke Giderme

Leke giderme birçok bay ve bayanın hayalidir. Fakat bu konu o kadar çok istismar edilen bir konudur ki, kimse bu konuda güvenebileceği bir kişi bulamamaktadır. Oysa son dönemlerde teknolojinin gelişimi ile leke giderme yöntemleri de bir hayli artmıştır. Bu yöntemler leke bakımı değil aksine hiçbir zaman lekeler orada olmamışçasına yok olacağı yöntemlerdir. Bu yöntemler lekelerin tamamen giderilmesini sağlayacaktır. Fakat leke giderme yöntemleri uygulanırken lekelerin de aynı zamanda güneş ışınlarından korunması gerekmektedir. Yani leke giderme işlemleri leke bakımı ya da leke koruma işlemleri ile birlikte uygulanmaktadır.
Leke Giderme Yöntemleri

Birçok leke giderme yöntemleri günümüzde aktif olarak kullanılmaktadır. Daha güzel ve bakımlı görünmek isteyen, geçirdiği kaza sonucu eski haline kavuşmak isteyen ve daha birçok bay ve bayanın tercih ettiği leke giderme işlemlerinden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür.

Kimyasal peeling yöntemi: hafif lekeler için kullanılan bu yöntemde meyve asitleri yani glikolik asitler kullanılmaktadır. Yaklaşık 15 ya da 30 gün aralarla uygulanan bu yöntem 5 ya da 6 seans gibi kısa bir sürede etkisini gösterecektir.
Enzim peeling yöntemi: diğer bir değişle maske yöntemi olarak ta bilinen enzim peeling, özel olarak hazırlanan bir karışımın cilde maske olarak uygulanması ile yapılır. Bu uygulamanın ciltte yaklaşık 8 ila 10 saat kadar kalması ve ardından ılık su ile temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlem de yine cildin durumuna göre yaklaşık 5 ya da 6 ay kadar sürmektedir.
Mezoterapi: cilde leke giderici özel ilaçlar enjekte edilerek uygulanan bir tedavi yöntemidir. Daha etkili bir yöntem olarak uzmanlar tarafından uygulanmaktadır.
Lazer tedavileri: birçok alanda etkin bir biçimde kullanılan lazer tedavisi bu işlem içinde etkin bir biçimde kullanılmaktadır.
Renk açıcı kremler: renk açımı leke giderme uygulamalarının en önemli adımlarından biridir. Daha açık renkli ve kolay kaybolabilecek lekeler için en ideal leke giderme yöntemlerinden biridir.
Güneşten koruyucu kremler

Kızılay Ankara Güzellik Salonu

Kızılay, Ankara’nın en işlek ve en çok uğranan yerlerinden biridir. Birçok güzellik salonuna da ev sahipliği yapan Kızılay’da en dikkat çeken ve adından sıkça söz ettiren Senem Kara Güzellik Salonu hem bay hem de bayan müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde güvenebilecek bir güzellik salonu bulma konusunda çok sıkıntı yaşandığını göz önünde bulundurursak, müşterilerinin son derece memnun olduğu Senem Kara Güzellik Salonu en başarılı ve güvenilir güzellik salonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tip uygulamaların yapıldığı yerlerde en önemli şey uzman ekibin bulunması ve hijyen konusudur. Bu sebeple Senem Kara Güzellik Salonunda her biri alanında uzman personelin hizmet vermesi son derece önemlidir. Diğer bir yandan hijyen ve temizlik te sağlığın ilk şartıdır. Özellikle de güzellik ürünlerinin kişilere özel olması ve tek kullanımlık olması çok önemlidir. İşte bu sorun da Senem Kara Güzellik Salonunda çözülmüş ve her bir müşteri için özel alet ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

Bizi Takip Edin !
WhatsApp chat Tıkla WhatsApp'tan yaz...