Kaş Kontür Uygulaması

Kaş Kontür Uygulaması

Kaş kontür uygulaması; ince tüy, açık renk ve az olan kaşların daha dolgun görünmesi için ya da kaşın biçimini, kalınlığını değiştirmek isteyenlerin yaptırdığı bir işlemdir. Kaşların daha dolgun ve düzgün bir yapıya kavuşması için kaşın bulunduğu bölgedeki orta tabakaya renk enjekte edilir. Enjekte edilen renk maddesi bir süre kaşta kalır. Kaş kontür uygulaması yaklaşık altmış dakika sürmektedir.

İnsanların görünüşüne önem vermesi yeni ihtiyaçların doğmasına neden olmuştur. Mesela eskiden insanlar kaşları için geçici işlemler uygulamaktaydı. Dövme veya dolgu gibi. Ancak bu işlemler görüntünün abartılı olması ve sağlığa zarar vermesi nedeni ile etkisini zamanla kaybetti.

Son beş yılda teknolojinin etkileri bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Özellikle de güzellik piyasasında üretilen kozmetik malzemeleri ya da güzellik işlemleri ile teknolojiden en verimli şekilde yararlanılmaktadır. Bunun en iyi kanıtı doğal bir görünüş ve doğal yöntemler ile yapılan kaş kontür uygulamasıdır.

Kaş kontür uygulaması doğal bir görüntü kazandırmaktadır. Çünkü kişinin kaş rengine ve kaş yapısına uygun renk maddesi uygulanmaktadır. Kişinin yüz hatları ile uyumlu, kaş yapısına aykırı olmayan kaş tasarımları ile güzel bir görüntü verilmektedir.

Kaş kontür uygulaması artık sadece kaşları az, ince yapılı olanlar yaptırmıyor kaş kontür uygulamasını kaşlarını yeniden şekillendirmek isteyenler de tercih etmektedir. Bu durumda dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de kaş kontür uygulaması yapan yerlere sıkça rastlamaktayız. Ancak gidilen yerler ne kadar profesyonel? Düşünülmesi gerekir.

Kızılay Ankara büyük ve gelişmiş bölgelerin başında gelir. Gelişmişlik belirtileri olarak farklı faaliyet alanlarına aynı anda sahip olmasıdır. Mesela yukarı da kaş kontür uygulamasının yayın bir uygulama olduğundan bahsettik. Kızılay Ankara da güzellik piyasası da kalitenin en üst düzeyde ve moda tasarımlar ile hizmet sunulmaktadır.

Senem kara güzellik salonlarında uygulanan hizmetler ile müşteriler mekândan memnun ayrılmaktadır.

Senem Kara Güzellik Salonlarındaki Hizmetlerden Herkesin Yararlanması Mümkün

Kontür kaş uygulaması herkes tarafından yapılmaktadır. Güzellik piyasasında özellikle de güzellik salonlarında yapılan kontür kaş uygulaması yapılmaktadır. Ancak ne kadarı güvenilir, kullanılan makine, renk maddesi ve uygulayan eller ne kadar profesyonel işlemin kalitesini oluşturan unsurlardır. Bir de işlemin ne kadar estetik durduğu ne kadar moda ile uyum sağladığı da önemlidir.

Kaş kontür uygulaması sadece güzellik ile sınırlandırılamaz aynı zamanda kaşların yeniden tasarlanarak adeta bir sanatçının ellerinden çıkmışçasına hacimli kaşlara kavuşmak müşterileri mutlu etmektedir. Böylesine sabırlı ve profesyonel çalışanlara ancak senem kara güzellik salonlarında rastlamak mümkündür.

Senem kara güzellik salonları daima herkese kapılarını açmaktadır. Kadınların yanı sıra erkeklerin de hem görünüşünü önemseyen estetik amaçlı veya yara izleri sonucunda dökülen kaşların yeniden kazandırılması veya ciddi hastalık sonucunda kanser gibi kaşların tamamen dökülmesi sonucunda yaptırabilir. Kaş kontür uygulaması ciddi sağlık sorunu olanları endişelendirebilir. Mesela uygulanan ortamın ne kadar temiz veya makinenin ne kadar steril olduğu.

Senem kara güzellik salonları gerek ortamın havalandırması gerekse temizlik konusunda asla ödün verilmemektedir. Ayrıca düzenli periyodlarda makinelerin bakımı yaptırılmaktadır. Ve kullanılan makinelerin başlıkların tek kullanımlık olması yani başka bir müşteri de yeni bir başlık kullanılması işlem sırasında ne kadar titiz davranıldığını göstermektedir.
Kaş Kontür Uygulamasının Etkisi Ne kadar Sürer?

Kaş kontür uygulaması derinin orta tabakasına uygulanmaktadır. Orada iki ya da üç yıl gibi uzun bir süre kalmaktadır. Tabi bu durum yapılan işin profesyonelliğine bağlıdır. Kullanılan kaliteli renk maddesi ve işin uzmanı tarafından yapılması ile en fazla üç yıl kalmaktadır.
Kaş Kontür Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Kızılay Ankara da Kadınların iş hayatında uzun saatler çalışması nedeni ile günlük hayatta bazı fedakarlıklar yapması gerekir. Uyku gibi, hızlı olmak gerektiği gibi. Erken kalkıp iş için hazırlanırken olabildiğince hızlı ve şık olmak gerekir. İşte bakışların tamamlayıcısı olan kaşların kaş kontür uygulaması ile hazır olması işlemin kısa sürede tamamlanması demektir.

Yine yaz aylarında yoğun terleme, duş veya deniz, yağmur, kar gibi şartlar altında kaş kontür uygulamasının akmaması en büyük faydadır.

Senem Kara Güzellik Salonlarında Uygulanan Hizmetler Modaya Ne kadar Uygun?

Senem kara güzellik salonları çalışanları sertifikaların yanı sıra yurt dışındaki deneyimleri ile tam donanımlıdır. Aynı zamanda kaş kontür uygulaması bu yılın modası kaşların kalın, şekil itibari ile kavisli olmasının yanı sıra düz kaşlar da moda olduğu senem kara güzellik salonlarındaki uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Modanın yanı sıra aslında kendi yüzüne yakışan kaş şekli her zaman en iyisidir diye eklemeyi de unutmuyorlar.

Senem Kara Güzellik Salonlarında İşlem İçin Püf Noktaları Nelerdir?

Senem kara güzellik salonları personeli işleme başlamadan önce kaşın şeklinin çizilmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Böylece kaşların şekli tamamen öne çıkarak kaş kontür uygulaması için bir çerçeve çizilmiş olmaktadır. Olası hatalar, yanlışlıklar ortadan kaldırılmaktadır. Çünkü üç yılık kaş kontür uygulaması pişmanlığa dönüşmesin.

Kaş kontür uygulaması tereddüt duyanlar için belirtelim; işlem öncesinde kaşlar uyuşturulmaktadır. Böylece deri altına renk maddesi yerleştirilirken herhangi bir acı, kanama gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır. Bu durum da işlem sürecinin kolayca bitirilmesini sağlar.

Kaş kontür uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli püf noktası ise su değdirilmemesidir. Bu süre kırk sekiz saat kadar olmalıdır.

Kızılay Ankara güzellik konusunda da Ankaralıları memnun etmeye devam etmektedir. Kaş kontür uygulaması ve daha nice uygulamalar ile halkın memnuniyetini hedeflemektedir. Sadece Kızılay Ankara ile sınırlı kalmayıp tüm Ankara’ya ve ardından tüm Türkiye’ye yayılacaktır. Böylesine geniş kitlelere hizmet vermek oldukça iddialı bir iştir.

Bizi Takip Edin !
WhatsApp chat Tıkla WhatsApp'tan yaz...