Elektro Terapi

Elektro Terapi

Elektro terapi: vücutta belirli noktalara gönderilen ışık, ses dalgalarının farklı boyutları ile uygulanmasıdır. Zayıflamanın durağan şekilde yapılmasıdır. Yani yağların yoğun olduğu bölgeye gönderilen elektriğin yağların yakılmasını sağlar. Böylece durağan bir zayıflama yöntemi gibi düşünülebilir.

Elektro terapi işlemi o kadar etkilidir ki bölgesel olmasının yanı sıra tüm vücuda etki eder. Bu elektro terapi işlemi için vücuda gönderilen elektrik enerjisi düşük ve kişinin sağlığını tehdit etmemektedir. Tam tersine tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

Elektro terapi işlemi, vücuttaki bölümlere göre uygulanır. Yani bölgeden bölgeye değişen elektrik enerji programları ile terapi uygulanır.
Elektro Terapi Hangi Tedavi Metotları İçin Geçerlidir?

Selülit tedavisinde
Vücut hatlarının toparlanması ve yeniden şekillendirilmesi
Saç dökülmeleri sonucunda kelliğin oluşması artık kalıcı bir sorun değil. Saçların yeniden çıkarmasını sağlamak için kullanılır.

Yukarı da bahsettiğimiz zayıflama içinde elektro terapi işlemi uygulanmaktadır. Farklı tedavi alanlarında kullanılması ile oldukça geniş bir tedavi hizmeti sağlamaktadır. Bu arada elektro terapi işlemi kullanılan cihazın adını alan bir işlemdir. Bu cihaz, teknolojinin gelişimi ile şekillenmiş bir cihazdır.

Elektro terapi işlemi Kızılay güzellik salonu hizmetleri arasında önemli bir yere sahiptir.
Kızılay Güzellik Salonu Hizmetlerinden Elektro Terapi İşlemine Nasıl Başlanır?

Elektro terapi işlemi vücudun farklı bölümlerine uygulandığı için sekizden fazla program mevcuttur. Peki bir kişinin vücudunda ne kadar yağ var, bu yağlar hangi bölge de daha yoğun olduğunu belirlemek gerekir. Bunun için ön işlem uygulanarak bu işlem sonrasında yağın ne kadar olduğu belirlenir.

Senem Kara Güzellik Salonu da bayanları memnun etmek için sürekli güzellik piyasasını yakından takip eden personele ve uzmanlara sahiptir. Bu yeniliğin başında elektro terapi işlemi gelmektedir. Elektro terapi işlemi için ayrılan özel alanda geçireceğiniz süre boyunca uzandığınız yerden spor yapacaksınız. Yani elektro terapi cihazının yerleştirildiği bölgedeki kaslar uyarılarak hareket ettirilmektedir. Böylece spor yaparken fazla zaman ve enerji harcamak yerine senem kara güzellik salonu elektro terapi işlemi ile sadece altmış dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Elektro terapi işlemi aynı zamanda kemikleri güçlendirip kasları çalıştırmaktadır.

Senem Kara Güzellik Salonu Hizmeti Herkesi Memnun Ediyor

Elektro terapi yöntemi zayıflama konusunda büyük sorun yaşayan kadınların tercih ettiği doğrudur. Ancak bu kadar ile sınırlı değildir. Aynı zamanda erkeklerinde elektro terapi işlemi için sağlık sorunlarına çözüm bulduğu kanıtlanmıştır. Kadınların ve erkeklerin yukarı da saydığımız sorunlara kesin çözümler sunmaktadır.

Elektro terapi işleminin yanı sıra ek uygulamalar ile kalıcı bir etki sağlanmaktadır. Mesela, diyet programları, masaj yöntemleri vb.

Senem Kara Güzellik Salonu Hizmeti İle Vücudunuz Yeniden Doğuyor

Elektro terapi vücudun çeşitli bölgelerine uygulandığından bahsettik. Bu bölümler:

Yüz
Kalça
Göğüs
Basen
Karın
Göbek
Bel çevresi
Baş kısmı (saçın döküldüğü yerler)

Bizi Takip Edin !
WhatsApp chat Tıkla WhatsApp'tan yaz...